Galerie: 1 fotografií

Video

Vydáno: Pondělí 27. 7. 2020

Kategorie: Zprávy

Tags: Park Pravíkov nenásilí Humanisty Silo Chaplin

Společně tvoříme svobodný, nenásilný a inspirativní prostor.

Budoucnost závisí na rozhodnutích, která děláme dnes. Nový svět začíná uvnitř každého z nás. 

Parky studií a reflexe jsou místa v mnoha zemích po celém světě, která vznikla na základě hluboké potřeby lidí, jejich touhy se propojit se smyslem života, potřeby prostoru pro rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Zapoj se do tvoření Parku
Park Pravíkov začal vznikat v červnu 2011 v krásné krajině Vysočiny, několik kilometrů od Pelhřimova na pozemku o velikosti více než 12 tisíc metrů čtverečních. Venkovní prostory Parku se symbolickými prvky nabízejí příjemné kouty i výhledy a vytvořené zázemí umožňuje konání různých akcí. V těchto měsících je v plánu rozšířit kapacitu ubytování o dva nové pokoje, aby se aktivit Parku mohlo účastnit více lidí.

Přidej se ke skvělé partě dobrovolníků, kteří vlastníma rukama tvoří inspirativní místo se společným záměrem: umožnit sobě i ostatním prožívat hluboké vnitřní zkušenosti, které mohou zásadně změnit kvalitu našeho každodenního života i světa kolem nás.
Připojit se můžeš na libovolnou dobu od 10. do 28. srpna 2020.
Uvítáme jakoukoliv pomoc: řemeslnou, zahradnickou, úklid, vaření, atd. Kromě práce se můžeš seznámit s novými lidmi s podobnou citlivostí, zapojit do společných meditací, posedět večer u ohně, vykoupat se v blízkých rybnících, nebo zajít do lesa na houby.
Rezervace ubytování a bližší informace: Dana Feminová, tel. 777 711 911, dana.feminova@gmail.com

Daruj 
Všechny Parky ve světě jsou financovány pouze z dobrovolných příspěvků lidí, kterým vznik těchto nekomerčních míst dává smysl. Díky tomu jsou Parky nezávislé na organizacích nebo institucích. Oceníme jednorázové dary i pravidelné příspěvky. Přátelé Parku Pravíkov v současné době přispívají měsíčně od 100,- Kč po několikatisícové částky. Jakákoliv finanční podpora je pro existenci a rozvoj Parku velmi důležitá a je přijata s velkou vděčností.
* Transparentní dárcovský účet: 2500074734/2010
* PayPal: info@parkpravikov.cz

Více informací: parkpravikov.cz

Ať život mluví tvými ústy a říká: „Není nic, co by mě mohlo zastavit!“. Silo

jordan SneakersGirls Air Jordan
Park Pravíkov
Zobrazit fotogalerii v detailu článku: 1

Komentáře