2. Světový pochod za mír a nenásilí

2. světový pochod za mír a nenásilí vyšel 2. října 2019 z Madridu, v Mezinárodní den nenásilí. Půjde směrem do Afriky, Severní Ameriky, Střední a Jižní, skočí do Oceánie, přejde Asii a nakonec do Evropy. Zpět do Madridu dorazí 8. března 2020, na Mezinárodní den žen.

2. světový pochod za mír a nenásilí vyšel 2. října 2019 z Madridu, v Mezinárodní den nenásilí, deset let po 1. světovém pochodu. Půjde směrem do Afriky, Severní Ameriky, Střední a Jižní, skočí do Oceánie, přejde Asii a nakonec do Evropy. Zpět do Madridu dorazí 8. března 2020, na Mezinárodní den žen. Celou planetu obejde za 159 dnů. Odhaduje se, že 2. světový pochod projde více než 100 zeměmi a stovky tisíc aktivistů se zúčastní této celosvětové akce.
MISE
* Odsuzovat nebezpečnou světovou situaci s rostoucími konflikty, zvýšenými výdaji na zbrojení, zatímco v rozsáhlých oblastech planety žije mnoho obyvatel bez dostatku potravy a vody.
* Pokračovat ve vytváření povědomí o tom, že lidský druh může otevřít svou budoucnost pouze prostřednictvím „míru“ a „nenásilí“.
* Představit si různé a velmi rozmanité pozitivní akce, které lidé, kolektivy a národy vyvíjejí na mnoha místech směrem k uplatňování lidských práv, nediskriminace, spolupráce, mírového soužití a neútočení.
* Dávat hlas novým generacím, které chtějí převzít zodpovědnost a zanechat své stopy, instalovat kulturu nenásilí v kolektivní představivosti, ve vzdělávání, politice, ve společnosti... Stejně tak jako během několika let ekologické povědomí.

V České republice se připojujeme a plánujeme během tohoto období celou řadu akcí.
Panelová diskuze: Představují jaderné zbraně pro Českou republiku bezpečnostní riziko?
*
 Promítání dokumentárního filmu “Začátek konce jaderných zbraní” v Praze
*
 Společná meditace, žádost, fireshow a zpěv
_
______________________

Leták ke stažení:
Panelová diskuze: Představují  jaderné zbraně pro Českou republiku bezpečnostní riziko?
Promítání dokumentárního filmu “Začátek konce jaderných zbraní” v Praze
Společná meditace, žádost, fireshow a zpěv

Running sport mediaKITH TOKYO 入店抽選 (キス トウキョウ 東京) , Fullress , スニーカー発売日 抽選情報 ニュースを掲載!ナイキ ジョーダン ダンク シュプリーム SUPREME 等のファッション情報を配信!