Pátek 10. 12. 2010

Praha
restaurace JetSet City Center, V Jámě 6, Praha 1

Světový pochod - Rok poté

V rámci Dne lidských práv a u příležitosti vydání videodokumentu a knihy ke Světovému pochodu bychom vás rádi pozvali na slavnostní setkání, které se uskuteční v pátek 10. 12. 2010 od 17h v restauraci JetSet City Center (V Jámě 6, Praha 1).

PROGRAM:

  • Premiéra shrnujícího video-dokumentu o Světovém pochodu
  • Představení a křest knihy Světový pochod za mír a nenásilí
  • Ohlédnutí za tím, co se odehrálo během neopakovatelných 90 dní napříč celým světem, co to znamenalo pro svět a jak se tato nenásilná vlna pohybuje dál
  • Představení mezinárodního projektu Parků studií a reflexe, navazujícího na Světový pochod - tyto parky vznikají po celém světě s cílem šířit nenásilnou kulturu a také v ČR o vznik takového místa usilujeme

Večera, kterým bude provázet Lucie Váchová a jeho atmosféru zpříjemní orientální tanečnice ze skupiny Tamawi a etnocathering, se zúčastní také speciální host Tony Robinson - jeden z účastníků mezinárodního týmu, který se Světovým pochodem prošel všemi kontinenty.

Smyslem tohoto vyjímečného setkání je uzavřít Světový pochod za mír a nenásilí, navázat na jeho myšlenku a pokračovat v ní dál. Pro projekt, který na pochod navazuje, bychom chtěli získat vaši podporu.

www.svetovypochod.cz
www.parkstudii.cz

bridgemediaSneakers

Komentáře